רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

1 בספט׳ 2015

רשת המסעדות BBB משיקה לוחות שנה חדשניים מפרוייקט ייחודי שערכה עם צלמי אינסטגרם‎

רשת מסעדות ההמבורגרים BBB מציגה:  real_BBB - לוח שנה ייחודי שצולם על ידי צלמי אינסטגרם


לדברי אהובה תורג'מן
: "פרויקט real_BBB הוא פרויקט חדשני, המחבר בין העולמות הדיגיטליים לעולמות הפיזיים. בעולם שבו אנחנו חיים, מרבית האנשים מצלמים ומשתפים - רגע לפני שהם נוגסים בהמבורגר העסיסי שהם הזמינו. מעבר לעובדת היותו פרויקט רלוונטי, שמחנו להיות קרש קפיצה ולהעניק במה נוספת לאומנים צעירים בתחילת דרכם"

לוח השנה יינתן במתנה ללקוחות הרשת!

רשת המסעדות BBB, מציגה פרויקט חדשני, המחבר בין העולמים הדיגיטאליים לבין העולמות הפיזיים - real_BBB , במסגרתו בחרה הרשת מס' צלמים, המציגים את עבודותיהם באינסטגרם ואפשרה להם להביא את עולם האינסטגרם הדיגיטלי, אל עולם הנייר המודפס - הפיזי. התוצאה: לוח שנה ייחודי וצבעוני, אשר יחולק במתנה ללקוחות הרשת, בביקוריהם בסניפים - עד גמר המלאי. הצלמים הנם אומנים צעירים בתחילת דרכם, שאספו וצילמו תמונות מרגעים אמיתיים בחיים, בהם רובנו מצלמים ומשתפים במדיה הדיגיטלית, חוויות אותן אנו חווים במהלך היומיום, בניהן: צילום של הרגע לפני שאנו נוגסים ביס בהמבורגר עסיסי, או סתם מצלמים את הארוחה שהזמנו.

אהובה תורג'מן מנכ"ל ומבעלי רשת BBB : "הזמנו את הצלמים ״לתפוס״ את הרגעים שהכי עשו להם את זה, בזמן אמת בעת השהייה במסעדה. לדבריה: אפשרנו לצלמים לשחק עם המנה כראות עיניהם: לפרק ולהרכיב אותה, להשתובב עם אקססוריז ולהפליג למחוזות הדמיון, המאפיינים כל אחד ואחת מהם".

עוד לדבריה: "היצירתיות של כל אחד מהם, אפשרה להם ליצור תמונות קולינאריות מרהיבות והתוצאה - לוח שנה ייחודי וצבעוני עבור לקוחות הרשת".

הצלמים, שנבחרו לפרויקט צילומי החוויה הקולינארית, וניתן גם לעקוב אחריהם באינסטגרם הם: יפעת חן כהן - IFATCHENCOHEN, מיכל ארבל - MICHAL_BEL, עומר קורן - OMER_KOREN1, מירב מור - MORMEIRAV, אור קפלן - OR_KAPLAN_PHOTOGRAPHY והילה רגב - hilula83.

רשת BBB בבעלות אנשי העסקים רון שולמן, ירון ישראל, טל יתום, שגיב אברמסון ואהובה תורג'מן המשמשת גם כמנכ"ל, מונה 24 סניפים בפריסה ארצית. סניפי הרשת מעוצבים בסגנון דיינר אמריקאי חדשני היוצר חוויה קסומה ואווירה חמה וביתית.

אתר הרשת : www.burgus.co.il
 
נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget