רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

28 במאי 2013

קפה ג'יקובס מצדיע לנשיא פרס לכבוד יום הולדתו ה-90

Jacobs, מחבר אנשים לקפה טוב: קפה ג'יקובס מצדיע לנשיא פרס לכבוד יום הולדתו ה-90

יוצרים את הדיוקן של שמעון פרס באמצעות מוזאיקת ענק של כוסות קפה ג'ייקובס הפסיפס הענק, שימוקם בנמל ת"א, יכיל כ-6000 כוסות – כך שיוכר כשיא גינס הרשמי בתחום


יצירת מוזאיקת הקפה של מר שמעון פרס, הנה המשכה של מסורת מחווה ייחודית של מותג הקפה ג'ייקובס למנהיגים הגדולים, הדגולים והנערצים בעולם, כאשר המנהיג הקודם שזכה להוקרה היה נלסון מנדלה

עוד יפעל במקום בר קפה אשר יציע מגוון משקאות במחירים מיוחדים – שכל הכנסותיהם למען עמותת "דן אב-שלום" ומתחם הפעלות, יצירה והצגות לילדים

מותג הקפה ג'ייקובס, ממשיך את המחווה הבינלאומית והייחודית שהוא עורך למנהיגים הגדולים, הדגולים והנערצים בעולם – ומקים מיצג ענק של דיוקנו של הנשיא שמעון פרס לכבוד יום הולדתו ה-90, העשוי כולו מכוסות קפה.

המסורת, אגב, החלה עם הוקרה למנהיג ענק אחר – נשיא דרום אפריקה ולוחם החופש - נלסון מנדלה, בעת הגיעו לגיל 92.

לצורך כך, יקים קפה ג'יקובס, מתחם הפנינג ענק בנמל ת"א, במרכזו אומן מיוחד, יצור את דיוקנו של הנשיא שמעון פרס במוזאיקת (פסיפס) כוסות קפה, ובאמצעות גווני הקפה השונים, היוצרים את המראה המרהיב.

יתרה מזו, לכבודו של הנשיא, קיימת הכוונה, לנפץ את שיא גינס הרשמי של מוזאיקת הקפה, העומד על 5,642 כוסות קפה, שנקבע בהוואי ונשא את דמותו של אלביס פרסלי וזאת באמצעות יצירת תמונתו של מר שמעון פרס ע"י כ-6000 כוסות. נציגי גינס, שיגיעו למקום – צפויים לאשר את השיא. הציבור מוזמן גם לכתוב ברכות אישיות לנשיא שיאוגדו בספר מהודר שיימסר לבית הנשיא.

צפו איך יצרו את דיוקן נלסון מנדלה: https://www.youtube.com/watch?v=5GPBSK_Paww

Jacobs, מחבר אנשים לקפה טוב - הפעילות וההפנינג צפויים לפעול החל מיום ד' ה- 5.6 ולמשך שלושה ימים במתחם נמל ת"א. לצד מוזאיקת הענק, יפעל בית הקפה שיציע משקאות קפה, חמים, קרים ואייס, מבוססים קפה ג'יקובס – במחירים מיוחדים- כאשר כל ההכנסות מן המכירה יוקדשו למען עמותת "דן אב-שלום", המתמחה במתן שרותי שיקום במעגל החיים הנורמטיבי לאוכלוסייה צעירה וכן סדנאות ציור עם קפה למבוגרים, לצד הצגות ופעילויות חווייתיות לילדים - ללא תשלום.

האירוע שיופק על ידי משרד ההפקות SWISS, ילווה ע"י משרד הפרסום JWT בתקשור באינטרנט, ברדיו, ובשלטי חוצות וע"י משרד יח"צ שטרן אריאלי.

בחודשיים הקרובים קראפט תשקיע כ 2.5 מיליון ש"ח במותג Jacobs.

עפרה למפרט, מנכ"לית קראפט פודס ישראל: "קפה ג'יקובס, שם לעצמו בעולם מטרה - להצדיע למנהיגים הדגולים והגדולים הפועלים בייננו ומציבים את הסטנדרט הגבוה ביותר בכל הנוגע לפעילות למען עמם וקידום השלום הפנימי והחיצוני. אנו גאים, שאחרי הכנת דיוקנו של נלסון מנדלה, נפלה בזכותנו, להקים את הדיוקן השני לכבוד הנשיא הישראלי ולהצדיע לו לכבוד יום ההולדת ה-90 שלו ואנו מזמינים את כלל הציבור, לבוא, להצדיע, לברך, לסייע בשבירת שיא גינס ולהתרשם מן המיצג הענק לכבוד הנשיא".

אודות קראפט פודס:

קרפאט פודס, היא חברת המזון והמשקאות הגדולה בארצות הברית ותאגיד המזון השני בגודלו בעולם. החברה, אשר מקום מושבה באילינוי ארה"ב נוסדה כבר בשנת 1903, והיא יצרנית מותגי על דוגמת עוגיות Oero, מותג הקפה Jacobs, מותגי השוקולד Cadbury, Milka, Cote D'or ו-Toblerone, מותג המסטיק TRIDENTוכן Philadelphia Cream Cheese,, Halls ועוד

קראפט פודס מעסיקה כ-130,000 עובדים ברחבי העולם, היא משווקת את מוצריה בלמעלה מ-160 מדינות ומחזיקה כ- 200 מפעלים ברחבי העולם. מחזור המכירות השנתי של קראפט פודס עומד על 50 מיליארד דולר ברחבי העולם, הכולל את תשעת מותגי העל, אשר לכל אחד מהם מחזור מכירות שנתי של 1 מיליארד דולר.

קרפאט פודס היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בניו יורק, ומדורגת במסגרת החברות הגדולות בעולם על-ידי חברות דירוג האשראי המובילות דוגמת דאו ג'ונס וסטנדרט אנד פורס

נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget