רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

29 באוג׳ 2012

חג התפוח 2012 של תאגיד פירות בראשית 30.08.2012

עונת התפוחים נפתחת ותאגיד הפירות 'בראשית' יחד עם ענף הפירות במועצת הצמחים, מציגים:

חג התפוח - 2012

הפנינג תפוחים וחקלאות – הוקרה למגדלים ולחקלאים
30.8.2012  בוסתן בראשית בגולן


תאגיד הפירות 'בראשית', החברה המובילה בתחום הפירות הנשירים בישראל  וענף הפירות במועצת הצמחים, חברו יחד, כדי  לחגוג ולרומם את הפרי הטעים המפתה והמתוק של ישראל ואת החקלאים הרבים המגדלים אותו באהבה. לצורך כך, יחגגו השנה בפעם הרביעית, כמסורת את "חג התפוח" – הפנינג תפוחים וחקלאות.

חג התפוח, יתקיים, ביום ה' 30.8.12 ב'בוסתן בראשית בגולן' שבעין זיוון, עם פתיחת עונת קטיף התפוחים ויקבץ סביבו שלל אירועים, מופעים והפעלות הקשורות כולם  לפרי התפוח.
החג, מסמל ומהווה אות הוקרה, תודה והערכה למגדלים והחקלאים המשקיעים את כל כולם  כדי להעניק לצרכנים בישראל את הפרי המשובח והאיכותי ביותר.

את חג התפוח, צפויה לכבד  בנוכחותה שרת החקלאות הגברת אורית נוקד ויוזמנו אליו מגדלים, חקלאים ובני משפחותיהם, שייהנו בין השאר מהפעלות רבות ומגוונות סביב עולם התפוחים, ביניהם: יצירה בטבע,עץ המשאלות,רכיבה על סוסי פוני,טיול בכרכרה,הצגת רחוב ,הולכי קביים, צלמניה, ג'אגלינג ומגה בועות סבון ,הכנת פיתות בטבון ועוד.... . בנוסף ייהנו הבאים מ"טעם התפוח", מתחם אוכל הכולל מנות גורמה, חלקם מבוססי תפוחים.

כמו כן, תתקיים באירוע, תחרות אליפות עוגות התפוח, כאשר מיטב מתכוני עוגות התפוח של החקלאים ובני משפחותיהם, יועמדו למבחן, כשלמנצחים צפויים פרסים יקרי ערך.
שיאו של הערב צפוי להיות המופע המרכזי בו יופיעו מישל כהן (בית ספר למוזיקה) וקובי אפללו.

שגב ירבעם, מנכ"ל 'בראשית': "דווקא בימים אלו של סערות כלכליות ואי ודאויות, המשפיעות גם על ענף החקלאות, חשוב לנו ב'בראשית', כמובילי הענף, לחזק, לתמוך ולהוקיר את החקלאים בישראל ואת מגדלי התפוח בפרט- ביום חגם. בישראל, התפוח הוא פרי מרכזי וחשוב. היבול עומד על כ- 120 אלף טון ולמרות הקשיים הרבים- הענף הולך ומתפתח. אנו תקווה, כי גם בשנים הבאות, מטעי התפוחים ימשיכו ללבלב כמו גם החקלאות הישראלית כולה".  

אודות 'בראשית'

תאגיד הפירות "בראשית" מייצר ומשווק כ- 55,000 טון פירות בשנה (תפוחים, אגסים, קיווי, פירות קיץ, דובדבנים) ומנהיג תרבות צריכה של פירות המאפשרת ללקוחות ליהנות מפרי ממוין, רחוץ ונקי על המדפים.  התאגיד, מטפל בכל השלבים של הטיפול הפרי, החל מהמטע, הקטיף, המיון ועד להגעתו לשוק. הפירות של "בראשית" נקטפים ומטופלים במסירות ובמקצועיות ומועברים לבתי המיון והאריזה המשוכללים של החברה בגליל ובגולן.
נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget