רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

11 בפבר׳ 2016

9 כתרים - תערוכה חדשה מציגה את העיסוק בין קודש לחול בעיניהם של מיטב האמנים בארץ

"9 כתרים" תערוכה חדשה של האמנית והאוצרת אורלי דביר מציגה את העיסוק בין קודש לחול בעיניהם של האמנים: ז'וזף דדון, זמיר שץ, שחר יהלום, אלעד קופלר ו..אנחל בונני!

התערוכה "9 כתרים" תוצג החל מה 23 בפברואר בגלריה "סוקה ארט גלרי" תל אביב (מוזיאון שפילמן לשעבר23.02.2016- 07.04.2016


הספרה 9 לפי הקבלה מסמלת, בריאה חדשה. הכתר, מסמל את קבלת התורה לבני ישראל, הוא המתווך בין הרוח לחומר.  בתערוכה החדשה "9 כתרים אותה אוצרת האמנית אורלי דביר, מוצג העיסוק המתחדש והעכשווי של אמנים ישראלים, במעברים בין קודש לחול. בין האמנים המציגים: אלעד קופלר, ז'וזף דדון, דורון פון ביידר, לריסה מילר, ליאור יעיש, זמיר שץ, נעם אדרי, אנחל בונני, שחר יהלום, אבינועם שטרנהיים, עופר כהן, אנה לוקשבסקי.
בנוסף, מתייחסת התערוכה  לאצולה כנקודת מוצא של שורשים יהודים. החיים בתוך סביבה של עודף מידע דיגיטלי וקר, מזמנים קריאה מחדש בהיסטוריה המשותפת. בין אם לימודיו של האמן ג'וזף דדון בישיבות בירושלים ובני ברק, ומגוריו באופקים. נופי בת ים, יפו והקהילה הרוסית המשתקפים בעבודותיה של לריסה מילר ואילו אצל ליאור יעיש בולט העיסוק בקריאה בקפה וההיסטוריה הנשית הלא כתובה ...

סוקה ארט – גלריה חדשה הממוקמת במתחם הגלריות שבקרית המלאכה
 (מוזיאון שפילמן לשעבר) בתל אביב מול שביל המרץ 6. הגלריה ממוקמת במבנה תעשייה המאכלס 2 חללי תצוגה, חלל לפעילות תרבותית בינתחומית, ומתחם לאירועים מעוצב ומושקע במיוחד

שעות פתיחה: ד'-ה' 18:00-12:00; ו' 14:00-11:00

נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget