רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

6 בנוב׳ 2015

חנוכה 2015 על הקרח: בכל יום יוגרלו "דמי חנוכה" שווי ערך

 חנוכה 2015 על הקרח

"דמי חנוכה", מפגש עם כוכבי "הבנים והבנות" מופעים מרהיבים של החלקה אומנותית ועוד שלל פעילויות לכבוד החג, בהיכל הקרח של ישראל Ice Peaks בחולון!!


מתחם ההחלקה על הקרח בחולון, מזמין אתכם ל-8 ימי חגיגה על הקרח. בכל יום בין ה-8.12-14.12 יוגרלו "דמי חנוכה" שווי ערך : מצלמות גו פרו, נעלי החלקה מקצועיות, כרטיסיית כניסות להיכל ועוד.

 **הפרסים יוגרלו בין הרוכשים כרטיס עליה למשטח ההחלקה

בחנוכה 2015 מחכה לכם חגיגה על הקרח במתחם Ice Peaks - היכל הקרח של ישראל בפארק פרס חולון. במהלך כל ימי החג תוכלו ליהנות משפע של פעילויות, אטרקציות והפתעות, שהופכים את חופשת החג לחוויה בלתי נשכחת, כולל, מופעים מרהיבים של החלקה אומנותית ומפגש מעריצים עם כוכבי סדרת הילדים הפופולארית "הבנים והבנות", כולל צילומי סלפי בהיכל.

בכל יום יוגרל פרס שווה ערך בין המבקרים כ"דמי חנוכה". בין הפרסים: מצלמות גו פרו יקרות ערך, נעלי החלקה מקצועיות, כרטיסיית כניסות להיכל ועוד.

המבקרים בהיכל יזכו גם לשלל הטבות במסעדות עזריאלי.

היכל הקרח של ישראל Ice Peaks בחולון!!


אל תפספסו: חנוכה בהיכל הקרח, בין
8 בדצמבר ועד 14 בדצמבר!!!!!!!!!!

שעות פעילות בחנוכה :
8-10/12 ימים ג-ה : 10:00 – 23:00
11/12 יום ו : 11:30 עד 23:00
12-14/12 ימים שבת-ב : 10:00 עד 23:00

*העלייה על משטח ההחלקה עד שעה לפני הסגירה
*מומלץ לבדוק שעות ומגוון פעילויות לפני ההגעה באתר החברה

החלקה 45 דקות - 65 ₪ כולל אספקת נעליים, וקסדה \ למלווים הכניסה ללא תשלום להיכל. יש להגיע בלבוש ארוך וחמים, חובה להצטייד בגרביים – ניתן לרכוש במקום ב 5 ₪


מתחם Ice Peaks - היכל הקרח של ישראל הוקם בהשקעה של 15 מיליון ₪ על ידי משקיעים יהודים מחו"ל, במטרה למקם את ישראל על מפת ספורט החורף הבינלאומית. כיום משמש המקום מרכז האימונים של קבוצות הוקי ישראליות, שבעבר נאלצו לצאת לאימונים בחו"ל או להרחיק לגבול הצפון . במקום מופעל בית קפה עם כיבוד קל ושתייה חמה, וחנות הציוד המקצועי הראשונה בישראל, שמציגה את הבשורות והאביזרים המקצועיים לענפי ההוקי והחלקה על הקרח. בהגעה למתחם מומלץ להצטייד בגרביים ובגד עם שרוול ארוך. נעליים, וקסדה מסופקים על ידי המתחם (קסדה חובה עד גיל 10). הטבות למגוון ארגונים חברות וגופים, למחזיקי כרטיסי אשראי ישראכרט , אמריקן אקספרס, לאומי קארד וויזה כאל.


Ice Peaks - היכל הקרח של ישראל בפארק פרס חולון
פארק פרס חולון: בסמוך למתחמי 'ימית 2000' ומוזאון הילדים (כניסה משד' ירושלים)

פרטים נוספים באתר המתחם: www.icepeaks.co.il או בפייסבוק: "היכל הקרח של ישראל"

לפרטים בנוגע לקבוצות מאורגנות, הפקת אירועים, רכישת כרטיסים ומנויים: 03-5323008
נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget