רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

20 ביולי 2015

טיפים ועיצות מרהיטי דורון כיצד לבחור פינות לימוד לתלמיד - לקראת חזרה לבית הספר

חוזרים לבית הספר... ומארגנים את חדרי הילדים כיצד לבחור פינת לימוד לילדים לקראת החזרה לבית הספר?


החופש הגדול בעיצומו, הורים רבים שילדיהם עולים לכיתה א' כבר נערכים לארגון חדרי הילדים ורכישת פינת לימוד חדשה, לקראת החזרה לבית הספר ופתיחת שנת הלימודים.

צילום: אסף לוי


חברת רהיטי דורון, המייצרת ומשווקת ריהוט איכותי לחדרי הילדים, מעניקה  מספר טיפים ועושה סדר להורים המתחבטים בשאלות בשלב התכנון והרכישה.מה צריך לשאול וחשוב לדעת לפני הרכישה?

 
למי מיועדת פינת הלימוד? מה מינו וגילו? שאלות אלו הן חשובות, בשביל להגדיר את השימושיות והצבעוניות של פינת הלימוד.
 • לאיזה מענה מיועדת לפינת הלימוד? האם היא מיועדת לעמדת מחשב בלבד, או מיועדת גם לכתיבה במשטח העליון? לכמה שעות ביום, מיועדת פינת הלימוד ומה מקום האחסון הנדרש?
 • בחנו את מידת ההתאמה והצבעוניות לחלל החדר אליו מיועדת עמדת הלימוד. האם הצורך הוא בפינת לימוד פינתית לחדר או בקיר ישר בחדר? מהם הרהיטים הנוספים בחלל החדר?

 • הקפידו לשים לב למיקום נקודות החשמל והתקשורת, הם עוגנים למיקום שולחן העבודה בחדר ללא משיכת חוטים מיותרת בחדר.

 • בדקו היכן ממוקם החלון ביחס למקום המיועד, מהו המקום הפנוי בחדר? מה כמות התאורה הנכנסת לחדר?

 • הגדירו את התקציב המקסימאלי שמיועד להשקעה.

 • האם פינת הלימוד היא לחדר זמני או לחדר קבוע? (דירה שכורה? מתכננים מעבר דירה בשנים הקרובות? מתכננים שיפוץ בבית או שינויים בחדרים? האם פינצת העבודה אמורה לשמש עוד ילדים בבית במהלך השנים?)

 • כמובן הצטיידו במידות החדר בבואכם לחנות

 • נסו לקבוע פגישה מתוכננת לקבלת ייעוץ עם נציג החברה וכך גם תחסכו זמן יקר.אסף טייכמן, סמנכ"ל רהיטי דורון מסביר מה חשוב שיהיה בפינת הלימוד:

 • משטח עבודה נוח ומתאים בגודל לצרכי השימוש.

 • מקום אחסון רב ונגיש, הכולל תכנון מקום למכשירים האלקטרונים המיועדים להיות בשימוש,מקום אחסון סגור- מגירות ניידות/ נייחות, שידות או כוורת שיכולה להיות תלויה על הקיר , או מונחת על הרצפה. כמו כן, ניתן לשלב קופסאות אחסון מעוצבות ומדליקות לחדרי ילדים.

 • ריהוט ואבזור משלים על פי צרכי הילד, כגון: הדום, כורסא נוחה לישיבה ואירוח, כיסא לימוד, וכד'.

 לדברי אסף טייכמן, סמנכ"ל רהיטי דורון: "בחירת הרהיטים לחדרים צריכה להיות תוך התמקדות בצרכים המשתנים של הילד ו/או הנער הגדלים בחדר, התחשבות בחלל החדר וכמות האור הטבעי הנכנס לחדר". עוד הוסיף: "שיתוף הילד בבחירת מערכת העבודה והצבעים תעצים אותו ותציג את חשיבות דעתו בעבור הוריו. בנוסף, חלל העבודה הוא החלון להרגלי הלמידה שהילד ירכוש לעתיד". אם תהיו מוכנים עם התשובות לכל השאלות האלו, תהליך הרכישה יהיה קל וממוקד.חברת רהיטי דורון מציעה מגוון רחב של מערכות לימוד קומפלט, המשלבות  ריהוט משלים ומקום אחסון רב, נוח ונגיש, כמו: כוורות רצפה, כוורות תליה, שידות, מזנונים, מערכות לימוד מודולריות לפי  הצרכים המשתנים של הלקוח.פינות הלימוד מורכבות משולחן עבודה בגובה של 73-78 ס"מ לפי התקן, משולבים עם כוורת תלייה בסוגים וגדלים שונים. ניתן גם לשלב ריהוט ואבזור נוסף לפי הצורך כמו: משטח נייד לכונן המחשב, מדף נשלף למקלדת, מגירות אחסון מובנות בתוך השולחן או ניידות על גלגלים וכד'. כמו כן, ישנן מערכות פינתיות המנצלות את החלל של החדר בצורה יעילה ונוחה או מערכות עבודה ישרות הממוקמות בקו הקיר.מחירים ברהיטי דורון:שולחנות לימוד: החל מ- 500 ₪.

מערכות לימוד קומפלט הכולל שולחן לימוד + כוורת תליה + שידת מגרות – החל מ 1,199 ₪

מחירי כיסאות תלמיד – 220 ₪

מחיר כוורת – החל מ 150 ₪

מחיר שידות לתלמיד החל מ – 350 ₪

מחיר ספריות – החל מ 350 ₪

 

לאתר החברה -   www.doron1949.co.il


נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget