רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

17 בנוב׳ 2014

רשת יינות ביתן משיקה אפליקציה חדשה לסמארטפון

רשת יינות ביתן משיקה אפליקציה חדשה לסמארטפון האפליקציה החדשה נקראת יינות ביתן "כל המשפחה מרוויחה" ומציעה עדכוני אונליין לגבי מבצעי הרשת והטבות בלעדיות

רשת יינות ביתן, משיקה אפליקציה חינמית בה לקוחות הרשת יוכלו להתעדכן לגבי מבצעים חדשים. כיוון שמדובר ברשת השלישית בגודלה עם 67 סניפים, מקרית שמונה ועד אילת, מורידי האפליקציה יוכלו להתמצא בעזרתה, בקלות ולמצוא את הסניף הקרוב אליהם. כמו כן, דרך האפליקציה ניתן למצוא מידע כגון שעות פתיחה ודרכי התקשורת עם הסניף המבוקש.
בנוסף, מורידי האפליקציה יוכלו ליהנות מקופונים והטבות בלעדיים. בהמשך מחכים לבעלי האפליקציה עוד הפתעות רבות כגון הזמנה לימי כיף ויתר פעילויות לכל המשפחה.
האפליקציה הינה חינמית וניתנת להורדה למכשירי אייפון ואנדרואיד.
להלן קישור להורדה:

הרשת מציעה ללקוחותיה מוצרים כשרים, טריים ואיכותיים במחירים נמוכים, כשהכל מלווה בשירות אדיב שמעניקים כ-4,500 עובדיה
.
חברת יינות ביתן שמה בכל חנויות הרשת דגש מיוחד על מתן שירות אדיב, על מחירים נוחים, על איכות וטריות המוצרים תוך הקפדה יתרה על נושא הכשרות.
האני מאמין של חברת יינות ביתן בע"מ הוא אספקת מוצרי מזון ומוצרי צריכה במחירים הוגנים לציבור הרחב, תוך שמירה על איכות וסטנדרטים גבוהים, כבוד לעובדים ותרומה משמעותית לקהילה.


נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget