רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

25 ביוני 2014

תחרות חלונות הראווה של H&M בקניוני עופר: פרויקט מחזור הבגדים ממשיך להתעצם!


רשת H&M השיקה בשנה שעברה בהצלחה רבה, את פרויקט מחזור הבגדים שלה ברחבי העולם ובתוך כך, גם בישראל. השנה, בשיתוף פעולה עם קבוצת קניוני עופר, תקיים H&M, לראשונה תחרות ייחודית בחלונות הראווה שלה.
מיכל איסוף בגדים

החל מה- 6 ביולי ולמשך שבוע ימים, יוצג חלון ראווה העשוי כולו מבגדי פרויקט המחזור, שנמסרו על ידי הלקוחות עצמם, בשבעת קניוני עופר בהם H&M פועלת. דקה לפני שהם מועברים לארגון I:COLLECT השוויצרי למחזור, יוזמנו העוברים והשבים בקניוני עופר לנחש את כמות הבגדים המשומשים ששימשו להכנת החלון של H&M. הניחוש המדויק או הקרוב ביותר בכל קניון, יזכה את הלקוח ב- 1,000 ₪ לקניה בכל סניפי הרשת.

התחרות נועדה לעורר מודעות לחשיבות המחזור ולקדם את פרויקט איסוף הבגדים של H&M. במסגרת הפרויקט, לקוחות מוזמנים להביא פריטי לבוש וטקסטיל שאינם רוצים או צריכים, בכל מצב שהוא ומכל מותג, לחנויות H&M בישראל ולקבל עבורם זיכוי כספי לקניה בכל סניפי הרשת. הפריטים מועברים לארגון המתמחה במחזור ושימוש חוזר של בגדים.

מלבד קידומו של נושא המחזור החשוב, תורמת הרשת בישראל על כל ק"ג בגדים משומשים שמועברים אליה, סכום קבוע לעמותת "משאלת לב ישראל" ((Make A wish Israel המגשימה חלומות לילדים.

זהו פרויקט חובק עולם, ללא מטרות רווח, שבוH&M מפיחה חיים בבגדים ישנים, מונעת מפריטים ישנים ולא רצויים להגיע למזבלות, מעלה את המודעות והחשיבות של מחזור, ושואפת ליצור מעגל סגור של סיבי טקסטיל.

מאז הושק לראשונה פרויקט האיסוף של הרשת באביב 2013 נאספו קרוב ל- 5,000 טונות טקסטיל בכל העולם ומתוכם כ-2 טונות בגדים משומשים נאספו רק בישראל!

התחרות תתקיים למשך שבוע בלבד, בין התאריכים 6.7.14 ועד 13.7.14.

קניוני עופר המשתתפים בתחרות:

עופר גרנד קניון חיפה, עופר הקריון, עופר קניון השרון בנתניה, עופר הקניון הגדול בפתח תקווה, עופר לב חדרה, קניון עופר רחובות ועופר גרנד קניון באר שבע.

לסרטון המתאר בצורה ייחודית את פרויקט האיסוף היכנסו ל:

למידע על פעילות H&M בתחום הקיימות כנסו ל:

נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget