רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

4 בספט׳ 2013

לראשונה בישראל ובעולם: שניצל תירס דק דק

לראשונה בישראל ובעולם: שניצל תירס דק דק

לאחר המהפכה שעשתה בתחום ה"דק דק" בפסטרמות ובנקניקים, מכריזה היום זוגלובק, המובילה במכירות של מוצרי שניצל תירס, לראשונה בקטגוריה: שניצל תירס דק דק וקריספי במיוחד

חברת זוגלובק, שהפכה במהלך 2012 למובילה בקטגורית מוצרי שניצל תירס, מרחיבה את סדרת התירס המצליחה שלה עם סדרת מוצרים חדשה בקטגוריה: שניצל תירס דק דק בשני טעמים: שניצל תירס דק דק בטעם קלאסי  ושניצל תירס דק דק בטעם פיצה

זוגלובק משיקה סדרה חדשה של שניצל תירס בגרסה דקה יותר, גדולה יותר וקריספית יותר, אשר יכולה לתת מענה לצורך בגיוון לילדים ובני נוער, קהל היעד העיקרי של המוצר, הן מבחינת המרקם והן מבחינת הטעם.

לדברי אורית ולנט מיכאלי, מנהלת שיווק זוגלובק: "הסדרה החדשה, פותחה בהשראת מגמת "הדק דק", שחולשת על לא מעט קטגוריות ומהווה בהן מנוע צמיחה: החל מהשניצלים הבשריים הדקים, הבייגלה השטוחים וכמובן הפסטרמות הפרוסות דק דק."

מוצרי השניצל דק דק החדשים מכילים את כל אבות המזון, ויטמינים ומינרלים, הם ללא חומרים משמרים ומומלצים כמנה עיקרית בארוחת הצהריים או בארוחת הערב. גם מוצרים חדשים אלו יוצאים בכשרות גבוהה בד"צ העדה החרדית ונותנים מענה גם למגזר החרדי הצורך מוצרי פרווה בתדירות גבוהה.

ממבחני טעימה סנסורים שערכה זוגלובק עם מכון המחקר בקרב ילדים בגילאי 8-11 השניצל תירס דק התקבל בציונים גבוהים מאוד (המוצר קיבל ציון 9.2 בסקלה של 0-10) בבחינת קריספיות המוצר, נמצא כי השניצל נתפס כמאוד קריספי, (%61 הסכימו מאד עם הגדרה זו).

אורית ולנט-מיכאלי, הוסיפה: "חברת זוגלובק קשובה לצרכים ולטעמים הייחודיים לילדים ושמחה להרחיב את קטגוריית שניצל התירס שכה אהובה עליהם ונצרכת ב-%79 ממשקי הבית. שני המוצרים החדשים הותאמו במיוחד עבורם, הן מבחינת הטעם, האיכות והמרקם, והצלחנו לייצר מוצר מנצח." (הנתונים לפי מקרט ווטש, מאי 2012).מחיר מומלץ לאריזת שניצל תירס דק: 30.25 ₪ ל 650 גרם.
נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget