רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

19 במרץ 2013

קולקציית 'ארץ אוז' של מותג הלקים OPI

OPI בקולקציית פנטזיה של קסם  שתוף פעולה עם דיסני בהשראת הסרט – "ארץOZ " קולקציה במהדורה מוגבלת

ענקית הלקים OPI מוכיחה לנו שוב כי לפנטזיה אין גבולות, ויוצאת בקולקציה חדשה בשיתוף פעולה עם דיסני והסרט שעולה בימים אלה: " ארץ OZ " - ההרפתקה הפנטסטית של דיסני בבימויו של סם ריימי.

במרכז העלילה קוסם קרקס קטן עם מוסר מפוקפק, נשלח הרחק מקנזס המאובקת לארץ אוז התוססת, ושם הופך לקוסם גדול ורב עוצמה. הוא מרגיש שלקח את כל הקופה והעושר, עד מפגשו עם שלוש מכשפות אשר כלל אינן משוכנעות שהוא הקוסם הגדולWhen Oscar Diggs (James Franco), a small-time circus magician with dubious ethics, is hurled away from dusty Kansas to the vibrant Land of Oz, he thinks he's hit the jackpot—fame and fortune are his for the taking—that is until he meets three witches, Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Weisz) and Glinda (Michelle Williams), who are not convinced he is the great wizard everyone's been expecting. שכולם ציפו. Reluctantly drawn into the epic problems facing the Land of Oz and its inhabitants, Oscar must find out who is good and who is evil before it is too late. תחכום ואפילו קצת כישוף-אוסקר הופך את עצמו לא רק לקוסם הגדול אלא לאדם טוב יותר גם כן.

"OPI נרגשת מאוד לקחת חלק במסע פנטזיה זה עם דיסני" אומרת סוזי וייס פישמן סמנכ"ל OPI ומנהלת האומנותית. הקולקציה החדשה בהשראת הקסם של " ארץ אוז" כוללת שישה צבעים, וצבע חדש במרקם חול רטוב בצבע מבטיח המסמל את הקוסם.

הקולקציה לוכדת בתוכה את ההומור אשר ניכר בסרט, בגוונים בהירים, עמוסי לבן עם זהב, קונפטי כסוף ואמרלד ססגוני– המציין את אורות העיר, או את לק החול רטוב החדש, הכולל טכנולוגיה פורצת דרך של OPI לגימור מחוספס מט בתוכו, מוסיפה סוזי וייס פישמן. בקולקציה בולט גוון האפור חום העשיר, צבע אשר תוכנן עבור דמותו של ג'יימס פרנקו , הקוסם הגדול מארץ עוץ.

צבעי הקולקציה:

Lights of emerald city – לבן קונפטי מוסיף סטייל לנערת העיר
Don't burst My Bubble – אני תעיר אותי אני חולם על עננים תפוחים
When Monkeys fly! – זהב קונפטי
Glinst of glinda – רק מכשפה טובה יכולה להפוך בז' לשיק
Which is witch? – האם הנצנצים הכסופים האלה הם ניצוץ ססגוני או להיפך?
Theodora you – ורוד מקסים ומכושף
What wizardy is this? – איזה קסם זה? חום אפור עשיר בגימור מחוספס מחיר לצרכן: 65 שקל. להשיג ברשת נייל סטודיו ומרכזי הטיפוח המקצועיים.
נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget