רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

25 בפבר׳ 2013

צמד המעצבים ההולנדים ויקטור אנד רולף משיק בישראל בשמים חדשים לגבר ולאישה!‎

מפתיע כבר בנשימה הראשונה, ממכר מהרגע השני...

 מותג המעצבים הבינלאומי VIKTOR&ROLF הודף את הפיתוי לשיאים חדשים, מצית את התשוקה וחושף גבריות מכל זוית:SPICEBOMB"     " בושם גברי עוצמתי וחושני, בניחוח סקסי עם שפע תבלינים ממכרים, שלא ניתן לעמוד בפניו...
  • ויקטור ורולף צמד מעצבי האופנה ההולנדים, שוב הופכים את המוסכמות וחושפים בושם חסר פשרות. התפוצצות מרוכזת של גבריות חושנית. Spicebomb "פצצה של תבלינים".
  • Spicebomb - בעירה של תבלינים המורכבים מניגודים ריחניים חזקים וחריפים, תבלינים המשחקים את התפקיד הראשי.
  • רימון-יד מעוצב כמו לפי הזמנה, מקבל פירוש חדש לבושם בעל ניחוח מתפוצץ. נשק שיקי ומתוחכם, המקבל טוויסט עם המגע האמנותי המאפיין את ויקטור ורולף.
  • הניחוח משתחרר לאחר הפעלת הנצרה, המקבלת פירוש חדש עם החותם של ויקטור ורולף.
  • צילום: ניקולה ורנר
  • ניתן להשיג ב- 27 נקודות מכירה בלבד ברשת סופר פארם, המשביר לצרכן וניו פארם.

ויקטור אנד רולף, מותג המעצבים הבינלאומי משיק בימים אלה בישראל את הבושם SPICEBOMB לגבר, בושם גברי עוצמתי וחושני, בניחוח תבלינים שלא ניתן לעמוד בפניו.
Spicebomb, הינו הבטחה לבושם מרוכז עם אישיות מתפוצצת שמושק לצד הבושם לאשה FLOWERBOMB.


SPICEBOMB - התפוצצות של כל החושים
עוצמתי, נועז, חושני...
ויקטור ורולף שוב הופכים את המוסכמות וחושפים בושם חסר פשרות. התפוצצות מרוכזת של גבריות חושנית. Spicebomb "פצצה של תבלינים".
מפתיע כבר בנשימה הראשונה, ממכר מהרגע השני... Spicebomb מוצא את האיזון העדין בין כוח לאלגנטיות, בין אינטנסיביות לעדינות. מונע ע"י סימן היכר ריחני אחד ומיוחד, הוא משאיר את חותמו כנחשול חדש של אנרגיה וסגנון. קוקטיל של גבריות, מעוצב במיומנות ע"י ויקטור ורולף.

Spicebomb הודף את הפיתוי לשיאים חדשים, מצית את התשוקה וחושף גבריות מכל זוית. הוא גבר של ניגודים ומסתורין. חמקמק, לא קונבנציונאלי, מפתה כריזמטי, הקורא תיגר על כל הסטריאוטיפים. אופנתי וסקסי להדהים.

מגלם הידור שהוא נצחי ויחד עם זאת בהרמוניה מושלמת עם הגיל שלו. מרגיע ויחד עם זאת ממכר באופן מסוכן, מלכודת חיה ונושמת. הכוח שלו והרגישות שלו, החוכמה והגבריות שלו... הוא מחבק את הכל, גם את הסתירות. הוא שובה לב ומחשמל.

ניחוח ההתמכרות - בעירה של תבלינים
"בשעה ש-Flowerbomb לנשים הוא פיצוץ של פרחים, Spicebomb הוא בעירה של תבלינים המורכבים מניגודים ריחניים חזקים וחריפים, תבלינים המשחקים את התפקיד הראשי כאן; הם מנערים, מנפצים ומציגים את הממדים האחרים, העגולים והעוטפים יותר, עם ההדגשים הנושכים ומלאי החיים שלהם, בין אם הם לוהטים או קפואים.

Spicebomb נולד מהמפגש המדליק בין שני אקורדים בעלי טונים מנוגדים למעשה: הראשון ממכר להדהים, אשר משלב תו מרכזי של תבלינים לוהטים – צ'ילי וזעפרן – עם השלמות הכל-כך גברית של עור וטבק, יחד עם הכוח הפראי והברור של וטיבר. השני נפיץ ומשלב תווים רעננים ופיקנטיים של ברגמוט ואשכולית, בשעה שתבלינים קרים – שרף ופלפל ורוד – משאירים את חותמם עם הנשיכה הקפואה שלהם".

אוליבייה פולג' הבַּשָּׂם מאחורי הניחוח הסקסי והמוחצן של Spicebomb.

בקבוק הבושם- רימון יד מעוצב
רימון-יד מעוצב כמו לפי הזמנה, מקבל פירוש חדש לבושם בעל ניחוח מתפוצץ. נשק שיקי ומתוחכם, המקבל טוויסט עם המגע האמנותי המאפיין את ויקטור ורולף.
פריט יוקרה אמיתי: אחרי העיצוב דמוי היהלום של Flowerbomb, רימון היד מומצא מחדש בזכוכית מפוסלת עם היבטים גבריים, אחידים ומגולפים. הקודים של הצבע: שחור וכסף, יחד עם אפור כשהגוונים החמים שלו מזכירים את חושניות הבושם.
רצועה שחורה מקיפה את הבקבוק כמו כדי לבלום את כל העוצמה והמתח של פצצת הריח שבתוכו. הפרט האולטימטיבי: הבושם משתחרר לאחר הוצאת הנצרה, המקבלת פירוש חדש עם החותם של ויקטור ורולף. הפיצוץ הריחני הוא כורח המציאות.

האריזה - נשק לפיתוי המוני
מארז אופנתי, בעיצוב מלבני בגוון אפור-כסף ייחודי: מעוגן בחוק, טהור, אולטרה-גברי. שמו של הבושם Spicebomb חקוק בהדגשה על פס שחור מבריק, המזכיר את סרט הגרוגרן (משי עבה) האיקוני של ויקטור ורולף. ללא ספק, החותם של ויקטור ורולף מייחד את המארז הזה, אשר לא נותן כל רמז למה שנמצא בתוכו.

מחיר מומלץ לצרכן:
90 מ"ל - 420 ₪

צמד המעצבים - "הכוח האמיתי הוא כוח הדמיון"
צמד המעצבים ויקטור אנד רולף בני ה- 43 זכו בפרס הראשון בפסטיבל אופנה צרפתי בהייר Hyères ב-1993, שנה אחרי שהם סיימו את האקדמיה לאמנות של ארנהם שבהולנד The Dutch Arnhem Academy of Art. לאחר שהקימו את המותג שלהם והשתתפו בפרויקטים של אופנה-פוגשת-אמנות בגלריות שונות, ויקטור ורולף זכו לתהילה בינלאומית ב-1999 עם קולקציית ההוט קוטור הראשונה שלהם בפריז כאשר הדוגמנית מגי רייזר הסתובבה סביב עצמה כשעליה, כמו "בבושקה" רוסית, עשר שכבות מתנשאות של שמלות מקושטות באבני חן. "המנון האהבה", הקולקציה הלבנה שלהם "ready to wear" לקיץ 2002 הייתה תרגיל בפשטות ובשלווה, והם מתייחסים אליה כאל ה"הטבלה" שלהם לעולם האופנה. הם הביאו ממד שובב ליוקרה ולאלגנטיות, כשהם נותנים משמעות חדשה למילה "קלאסי". ויקטור ורולף מאמינים באמונה שלמה ש"הכוח האמיתי הוא כוח הדמיון". 

"אנחנו באים ממדינה בה אין אופנה. אולי זה מה שנתן לנו את החופש שלנו", ויקטור ורולף מסבירים. "למזלנו הטוב אנחנו לא שייכים לאף אחד".

מציאת האיזון המושלם בין פנטזיה, שנינות, איכות, שלמות ומלאכת מחשבת מיומנת היא המקור להערכה ולשבחים המורעפים על מעצבי האופנה. הם תוארו ע"י העיתונות כ"נסיכי האופנה" או "איב סאן לורן החדש".

לאחר שהם למדו את כל ההיבטים של אופנה ואמנות, הצמד ההולנדי אימץ את הסגנון הייחודי שלהם. הם משלבים את דקות ההבחנה שלהם עם טוהר הגזרה ומוצאים את האיזון הנכון בין הקונספטואלי למסחרי. המופעים הראוותניים שלהם מעולם לא מעלו באמון של הנשים אותן הם מלבישים.

הקולקציות של ויקטור ורולף של ready to wear נמכרות בלמעלה מ-150 חנויות ברחבי העולם מפריז ועד ניו יורק ואפילו הרחק עד המזרח הרחוק, בטוקיו. 
ניתן להשיג ב-27 נקודות מכירה מובילות בסניפי הסופר-פארם, המשביר לצרכן
וניו-פארם

לרשימת נקודות המכירה: www.viktor-rolf.co.il

נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget