רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

13 בפבר׳ 2013

OPI - על מסלולי תצוגות האופנה בניו יורק


OPI  צובעת את שבוע האופנה בניו-יורק!

מותג הלקים האמריקאי OPI  -  ידוע בשיתופי הפעולה הרבים  עם מעצבי אופנה, תעשיית הסרטים, התרבות, הבידור והאמנות. גם השבוע, צבעו הלקים של OPI  את מסלולי תצוגות האופנה בניו יורק, לסתיו חורף 2013.

בתצוגת המעצבת ג'ין קיין – פופ נועז:
OPI  'הכתימה' את תצוגת המעצבת ג'ין קיין, במהלך התצוגה הסתובבו הדוגמניות עם הלקים מסדרת  "MonSooner or Later" גוון כתום קורל האלמוגים אשר הקפיץ  והוסיף צבע  פופ נועז לתערובת האוסף שמורכבת מצבע קאמל כהה , שחור, גוון עירום, אמרלד וזהב.
את גווני הלק השלימו נגיעה של אודם בצבע זהה על השפתיים של הדוגמניות.

המעצבת ג'ואנה מסטוריאני – כמה נועזת את:

קולקציית הבגדים הנועזת של המעצבת ג'ואנה מסטוריאני,  הוצגו אמש על המסלול בשבוע האופנה בניו יורק בלינקולן סנטר. הדוגמניות שצעדו על המסלול עם שמלות בצבעים שחור, זהב, כסף, וברונזה קושטו בתכשיטים בגוונים של אדום לוהט ואמטיסט.

גם ענקית הלקים OPI הצטרפה לגוונים העשירים והמתכתיים וכך הלקים  המשיכו את הקו המתכתי הבוהק גם על ציפורני הדוגמניות אשר נמרחו בשני הלקים המתכתיים,My Private Jet  ו-  Lucerne-tainly ואכן הם נראו נפלא.

OPI הוקמה בשנת 1981 וחוגגת את כניסתה לעשור הרביעי ובהצלחה כבירה.  OPI הכניסה טרנדים רבים לתעשיית היופי והאופנה, לצד עשרות קולקציות מפתיעות מדי שנה.

נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget