רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

20 בנוב׳ 2012

ענבל נאור מעצבת שמלות כלה האלטרנטיבה האופנתית לכלה "האורבנית"

דרך חזרה הביתה, מניו-יורק לתל אביב, מלאה בהשראה, יצירתיות, אנרגיות מרעננות וגעגוע לארץ המובטחת המעצבת ענבל נאור מבינה שהיא הולכת להביא את הבשורה לבנות ישראל המתחתנות- "כלה אורבנית" היא קוראת לזה, "כלה עם ניצוץ אופנתי".

אחרי שנים רבות של לימודים ונדודים במהלכן עסקה בעיקר בעיצוב בגדי נשים וילדות, ממש לאחרונה, בגיל 36, כשהיא אמא לשתי ילדות, ענבל נאור, עושה פניה חדה, לוחצת על הגז של דוושת מכונת התפירה שלה, פונה לנישת הכלות, ומציעה למתחתנות שבניינו קולקציית שמלות כלה מרגשת, אחרת, מרעננת ובעיקר ייחודית.

הרומן בין ענבל למכונת התפירה החל עוד בילדותה, כאשר הדרך היחידה לתקשר עם סבתה, התופרת מרומניה, הייתה באמצעות "שפת התפירה". הרומן תפס תאוצה כשענבל עברה לגור בניו-יורק, עם בעלה ובתם הבכורה. שם נחשפה ענבל לעיר המעוררת חושים, להשראות האינסופיות, נרשמה ללימודים ב- FIT, אבל הריון נוסף וגעגוע למשפחה, החזירו אותה לארץ הקודש עוד לפני ששבה לספסל הלימודים.

עם הנחיתה בארץ ענבל החליטה שהיא לא מוותרת, נרשמה ללימודי חוץ ב"שנקר", למדה תפירה, דיגום ותדמיתנות ומשם המשיכה לתוכנית לימודים מיוחדת של משרד העבודה. לא עבר הרבה זמן עד שענבל מצאה את עצמה תופרת לכל המשפחה, לחברות ולחברות של חברות. עד שיום אחד חברה טובה התחתנה ופשוט ביקשה שענבל תעצב לה את שמלת הכלה. ענבל קפצה למים ואמרה I DO.
כבר בתחילת דרכה נמנעה ענבל מליפול לתהום הקלישאות של "הכלה הקלאסית". 

שרה ג'סיקה פארקר הייתה ההשראה שלה. "קארי, או ג'סיקה, תמיד שונה, מושכת מבטים, מיוחדת, אחרת- אבל נראית מעולה. לא ביזארית אלא פאשניסטה אמיתית! כאלו כלות החלטתי שאני רוצה לייצר, מעודכנות, לא OLD FASHION, אלא בעלות אמירה אישית, לכלות שלי יש SAY!". הפקת האופנה של ענבל נאור בשיתוף עם צלם האופנה שי קדם ממחישה שענבל אכן יודעת לייצר את האופציה האחרת ועדיין לתת לכלה להרגיש הכי נשית, רכה ועדינה שאפשר.

"כולן חולמות על חתונה. כולן רוצות להיות כלות. לרוב, לכולן זה קורה ביחד, זה גל. האולם. הקייטרינג. ה-DJ אפילו הצ'קים לרוב נראים אותו הדבר ולכן השמלה חייבת להיות שונה. הכלה חייבת להרגיש מיוחדת. אחרת. לא כמו כולן. הבנתי את זה והחלטתי לעשות את זה קצת אחרת, ללא כניעה לטרנדים ולאופנות מתחלפות, כמו שקוקו אמרה: Fashion fades, only style remains the same".

אז כמו כולן גם ענבל מקפידה על התפירה האיכותית, הבדים הכי הכי והגזרות המחמיאות, ובכל זאת השמלות בעיצובה יעידו על כך שיש שם משהו אחר.. יכול להיות שזה חזון עיצובי, אולי זו ההשפעה של ניו-יורק ומי יודע אולי זו תעוזה מהולה בכישרון, אבל דבר אחד בטוח, בקולקציה של ענבל אפשר למצוא עוד כמה תשובות מעניינות לשאלה: "איך נראית כלה?". שמלות מיני, OVER- ALL, חליפות בשני חלקים, מכנסיים, מחוכים, חגורות ואם זה לא מספיק ענבל "בוגדת" בלבן עם כל מיני גוונים (בז', שמנת, פודרה, וינטג').

השמלות אמנם רחוקות מהקונבנציה, אבל יאמר לזכותה של ענבל שטווח המחירים של השמלות הוא בהחלט מקובל ונע בין 6,500-12,000 ₪. מיותר לציין, שאם נקשרת לא רק לחתן אלא גם לשמלה, יש אפשרות לבצע רכישה בתוספת תשלום.  

הסטודיו של ענבל נאור
רח' בורכוב 54 גבעתיים.
טלפון: 054-2159772
קישור לפייסבוק:

קישור לאתר:


קרדיטים הפקת אופנה:

צלם: שי קדם
תכשיטים:ענבל ביטן
דוגמנית:מאי זונשטיין-ל-mc2
שיער:שרון לוי
נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget