רוצים שגם ההודעה לעיתונות שלכם תופיע פה? שלחו את הידיעה שלכם לכתובת tsarchanit@gmail.com ונשתדל לעלות גם אותה בהקדם האפשרי.

5 בספט׳ 2012

לקראת נקיונות החגים שבפתח וגם - כמתנה נהדרת ושימושית במיוחד לראש השנה - שואב הנייד החדש מבית דייסון מגיע לישראל ומביא את בשורת השאיבה הניידת לבית

שואב האבק הנייד החדש מבית דייסון, שנחת בימים אלו בישראל ומביא את בשורת השאיבה הניידת לבית.

מדובר בשואב נייד פרקטי במיוחד הניתן לתליה בכל חדר, ויכול לשאוב בקלילות, בפשטות ובאופן מיידי כל לכלוך מזדמן, ללא הסרבול הכרוך בשינוע ובתפעול השואב הביתי.  
 
יש לו עוצמת שאיבה כפולה מכל שואב ידני אחר, מברשת חשמלית שלוכדת גם את חלקיקי האבק הקטנים ביותר, מוט שאיבה קל המגיע לחללים גבוהים או קשים לגישה, תחנת עגינה לטעינה ואחסנה, וסוללת ליטיום חזקה במיוחד, עם זמן טעינה קצר פי 3 מרוב הניידים האחרים.
הוא גם השואב הנייד היחידי שאינו מאבד עוצמת שאיבה, הודות לטכנולוגיה ייחודית.
מחיר מומלץ לצרכן: 2490 ₪. להשיג ברשתות שקם אלקטריק, סנסור, מחסני חשמל, א.ל.מ, טרקלין חשמל, בסט ביי, ובחנויות חשמל נבחרות

DC-35  שואב האבק הנייד החדש של דייסון, מגיע לישראל ומביא את בשורת השאיבה הניידת לבית
יש לו עוצמת שאיבה כפולה מכל שואב ידני אחר, מברשת חשמלית שלוכדת גם את חלקיקי האבק הקטנים ביותר, מוט שאיבה קל המגיע לחללים גבוהים או קשים לגישה, תחנת עגינה לטעינה  ואחסנה, וסוללת ליטיום חזקה במיוחד, עם זמן טעינה קצר פי 3 מרוב הניידים האחרים. הוא גם השואב הנייד היחידי שאינו מאבד עוצמת שאיבה, הודות לטכנולוגיה ייחודית

חברת דייסון גאה להשיק את ה - Dyson digital slim   DC-35 multi floor, שואב ידני חדש בעל עוצמת שאיבה כפולה מכל שואב ידני נטען אחר. השואב מתאפיין בעוצמת שאיבה גבוהה במיוחד הודות למברשת חדשה המצוידת בסיבי פחמן המונעים חשמל סטטי, ואשר מאפשרת איסוף טוב יותר של חלקיקי האבק הקטנים ביותר מהרצפה.

השואב מאובזר גם במוט שאיבה קל משקל (עשוי אלומיניום) באורך 66 ס"מ, המגיע לחללים גבוהים, לחללים נמוכים ולאזורים קשים לגישה, והוא ניתן לפירוק ולהרכבה קלה ופשוטה לגוף השואב, בכדי להמירו משימוש ידני (לניקוי רהיטים או מדרגות) לניקוי שטיחים, רצפות ותקרות. מוט המברשת מצויד גם הוא בזיפי ניילון נוקשים לאיסוף טוב יותר של לכלוך ממשטחים שונים. השואב הנייד פרקטי במיוחד לתלייה במטבח או במזווה, ויכול לשמש כשואב למשימות מיידיות של שאיבת לכלוך מזדמן.

שואבי אבק ידניים אחרים עלולים לאבד כמחצית מעוצמת השאיבה שלהם, והמסננים שלהם נסתמים מאבק החוסם את זרימת האוויר. בניגוד לשואבי האבק הללו, המצריכים החלפה של  שקיות שמתמלאות אבק או מסננים שנסתמים, כדי לשמור על איכות השאיבה לאורך זמן, שואב האבק החדש אינו מאבד מעוצמת השאיבה שלו.
למעשה, מדובר בשואב הנייד היחיד שאינו מאבד מעוצמת השאיבה הודות לטכנולוגיית ציקלונים ייחודית. הציקלונים מסחררים את האוויר ויוצרים כוח צנטריפוגלי שמאפשר לשואב ללכוד גם את חלקיקי האבק והלכלוך המיקרוסקופיים הקטנים ביותר. שואב האבק DC-35 של דייסון שואב יותר אבק מכל שואב ידני אחר גם הודות ל-3 רמות סינון, כאשר רוב ההפרדה של האבק מהאוויר מתבצעת על ידי הציקלונים ורק 0.01% מהאבק מגיע אל הפילטר, (המתנקה בקלות באמצעות מים קרים). האבק שנאגר בשואב מתרכז במערכת הריקון, וניתן לרוקן את הלכלוך לפח בלחיצת כפתור פשוטה וללא מאמץ.

זאת ועוד, בניגוד לשואבים "רגילים" היודעים לנוע על גלגלים רק קדימה ואחורה, המכשיר החדש מכיל מפרק כדורי המעניק לו אפשריות תמרון קל ונוח לכל כיוון, ובכל פינה בבית.

שואב האבק DC-35  מבית דייסון, מצוייד בסוללת ליטיום יון חזקה במיוחד ((22.2W הניתנת לטעינה בכל שלב, לא צריך לרוקן אותה עד סופה והיא אינה מאבדת מעוצמתה כתוצאה מטעינה חלקית.  זמן הטעינה שלה עומד על 3.5 שעות בלבד – כשליש ממרבית השואבים הידניים האחרים.    הסוללה מאפשרת כ- 15 דקות הפעלה רצופה של השואב (13 דקות הפעלה עם אביזר הרצפה המצורף). להסרת לכלוך עיקש במיוחד, ניתן להגביר את עוצמת השאיבה (מ-W40 ל-70W) בלחיצת כפתור פשוטה (משך ההפעלה תלוי בעוצמת השאיבה ובאופי השימוש. הגברת העוצמה למצב מקסימלי, תקצר את משך ההפעלה מ-15 עד ל-6 דקות).
ניתן לטעון ולאחסן את שואב האבק DC-35  מבית דייסון בתחנת העגינה של המכשיר (המתחברת לקיר בקלות באמצעות שני ברגים) או באמצעות הסרת הסוללה מהמכשיר והטענתה בנפרד מתחנת העגינה.  כדקה לפני שהסוללה עומדת להתרוקן, תידלק נורת אזהרה שתתריע על כך.
המנוע הדיגיטלי של שואב האבק DC-35 הוא המנוע המהיר ביותר שפותח אי פעם בדייסון.  הוא קטן, קל, חסכוני באנרגיה ובעל מנגנון ויסות עצמי הממקסם את יעילותו. המעבד הפנימי מבצע עד 3,300 תנועות בשניה כדי לשלוט במהירות המכשיר ולהתאימה לזרימת האוויר של השואב.
" פיתוח המנוע הדיגיטלי בשואב ארך יותר מ-10 שנים בגלל המהירות שלו", מסביר ג'יימס דייסון, מי שהמציא את שואב האבק הראשון ללא שקית, (ונכנס הודות לכך לרשימת עשירי בריטניה) האחראי גם על הפלא החדש: 
"הוא מסתובב פי חמש מהר יותר ממנוע של מכונית פורמולה 1. מדובר במנוע קטן, חזק ואפקטיבי ביותר, מה שהופך את שואב האבק מדגם DC-35  לקטן, קל וחזק ביותר".
נשמח אם תבחר להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו
×
bloggerWidget